One Night with Marian Aas Hansen & ZELIMIR

"Fra Gran Canaria til Oslo"

En intim kveld med Elvis, blues, country, gospel og ekte rock'n'roll!

Bli med på en uforglemmelig kveld fylt med autentisk amerikansk roots-musikk, hjerte, sjel og Marian & Zelimirs udødelige "Honka-Honka"-energi.

Marian Aas Hansen er en av Norges mest erfarne og folkekjære artister. Med en karriere som startet i storband, har hun markert seg stort gjennom TV-suksesser og gigantiske sceneoppsetninger som "It's Showtime", "Showgirls" og den årlige juleturnéen "Stille Natt Hellige Natt".

Zelimir Kulisic er en jugoslaviskfødt rocker, sanger og låtskriver som har stått på scenen siden barndommen. Hans hit "Judy" gikk inn på countrylistene i over 10 land, og han har jobbet med internasjonale legender som Chan Romero ("Hippy Hippy Shake") og Albert Lee.

Sammen utgjør de et unikt musikalsk radarpar. Etter enorm suksess med "Made in America Show", "Rockin' XMas" og juleturnéer i Norge, har duoen de siste årene etablert sin base på Gran Canaria. I deres eget "M&Z Studio" inviterer de ukentlig til utsolgte VIP-konserter og magiske kvelder for musikkelskere i syden. 

Nå tar de endelig med seg historiene, musikken og den tette, varme stemningen hjem til Norge og ikoniske Victoria Nasjonal Jazzscene.

Gjennom årene har publikum trykket Marian og Zelimir til sitt bryst, ikke minst for deres helt unike måte å formidle musikken  “and the spirit of” Elvis Presley. Duoen lover at både de som elsker "American-made" musikk – enten det er tradisjonell rock'n'roll, rockabilly, jazzy eller bluesy moods – og dedikerte Elvis-fans, vil få det de kom for! 

Taking care of business baby ⚡️

Dette blir Marian og Zelimir på sitt aller beste – en feiring av musikken, minnene og gleden av å komme hjem. Fra "Honka-Honka" til Hallelujah!

Garantert sitteplass: Lokalet er rigget opp til en intim klubbkveld. Alle gjester er garantert sitteplass, og det vil være bord og avlastning for noe godt i glasset (unummererte plasser / førstemann til mølla).

Merk: VIP-bordene (Gruppe A) helt foran scenen er allerede utsolgt!

Viktig om foto: For å bevare den intime og unike stemningen i salen er det fotoforbud for publikum under selve forestillingen. Det blir imidlertid rik anledning til å hilse på og ta personlige bilder med Marian og Zelimir etter showet!

Arrangør er Made in America Productions AS, sesongkort for Nasjonal jazzscene gjelder ikke på dette arrangementet.